EYG-S182303
EYG-S182303 Panasonic Electronic Components
AYA0000C27.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERM PAD 230MMX180MM GRAY
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Graphite
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0010" (0.025mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 230.00mm x 180.00mm
Thermal Conductivity: 1000W/m-K