EYG-S182307DP
EYG-S182307DP Panasonic Industry
AYA0000C27.pdf
Виробник: Panasonic Industry
Description: THERM PAD 230MMX180MM GRAY
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0028" (0.070mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 230.00mm x 180.00mm
Part Status: Active
на замовлення 199 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 230MMX180MM GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0028" (0.070mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: In-Plane Heat Transfer, Outline: 230.00mm x 180.00mm, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EYG-S182307DP EYG-S182307DP Виробник : Panasonic AYA0000C27.pdf Thermal Interface Products 70um 180 x 230mm 400C