EZ80190AZ050SG Ixys Corporation
ps0066.pdf
Виробник: Ixys Corporation
MCU 8-bit eZ80 CISC ROMLess 3.3V 100-Pin LQFP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU EZ80 50MHZ 100VQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 50MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: eZ80, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 100-VQFP (14x14), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: I2C, SPI, UART, Part Status: Not For New Designs.
Інші пропозиції EZ80190AZ050SG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZ80190AZ050SG Виробник : Zilog ps0066.pdf LQFP 100/EZ80190 8-BIT 50 MHZ (L/F) EZ80190 ZLGEZ80190AZ050SC
кількість в упаковці: 90 шт
товару немає в наявності
EZ80190AZ050SG EZ80190AZ050SG Виробник : Zilog ps0066.pdf Description: IC MPU EZ80 50MHZ 100VQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: eZ80
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 100-VQFP (14x14)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit
Graphics Acceleration: No
Additional Interfaces: I2C, SPI, UART
Part Status: Not For New Designs
EZ80190AZ050SG EZ80190AZ050SG Виробник : ZiLOG ps0066-2584677.pdf Microprocessors - MPU 8Bit 50MHz Webserver