Продукція > ZILOG > EZ80F91AZ050SK
EZ80F91AZ050SK
EZ80F91AZ050SK ZiLOG
pb0135-1957508.pdf
Виробник: ZiLOG
8-bit Microcontrollers - MCU
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 256KB FLASH 144LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 144-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 50MHz, Program Memory Size: 256KB (256K x 8), RAM Size: 16K x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: eZ80, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: Ethernet, I2C, IrDA, SPI, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20), Part Status: Obsolete, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції EZ80F91AZ050SK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZ80F91AZ050SK Виробник : Littelfuse ps0192.pdf Flash Microcontroller
товару немає в наявності
Packaging: Tray
Package / Case: 144-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Program Memory Size: 256KB (256K x 8)
RAM Size: 16K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V