Продукція > ZILOG > EZ80F91AZA50EK
EZ80F91AZA50EK
EZ80F91AZA50EK Zilog
PS0270.pdf
Виробник: Zilog
Description: IC MCU 8BIT 256KB FLASH 144LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 144-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Program Memory Size: 256KB (256K x 8)
RAM Size: 8K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V
Connectivity: Ethernet, I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20)
Part Status: Active
Number of I/O: 32
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 256KB FLASH 144LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 144-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 50MHz, Program Memory Size: 256KB (256K x 8), RAM Size: 8K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: eZ80, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: Ethernet, I2C, IrDA, SPI, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20), Part Status: Active, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 985 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
EZ80F91AZA50EK Виробник : Ixys Corporation ps0270.pdf MCU 8-bit eZ80 CISC 256KB Flash 3.3V 144-Pin LQFP