Продукція > ZILOG > EZ80F91NAA50SG
EZ80F91NAA50SG Zilog
PS0270.pdf
Виробник: Zilog
BGA/EZ80F91 ACCLAIM FLASH MCU 50MHZ, 256KB FLASH, 16KB SRAM W/EMAC (L/F) RE EZ80F91
кількість в упаковці: 160 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 256KB FLASH 144BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 144-LBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 50MHz, Program Memory Size: 256KB (256K x 8), RAM Size: 16K x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: eZ80, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: Ethernet, I2C, IrDA, SPI, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 144-BGA (13x13), Part Status: Obsolete, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції EZ80F91NAA50SG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 144-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Program Memory Size: 256KB (256K x 8)
RAM Size: 16K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V
Connectivity: Ethernet, I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 144-BGA (13x13)
Part Status: Obsolete
Number of I/O: 32
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
EZ80F91NAA50SG EZ80F91NAA50SG Виробник : ZiLOG PS0270-27087.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU 50MHz 256KB Flash 16KB SRAM w/EMAC XT