Продукція > ZILOG > EZ80F92AZ020SC
EZ80F92AZ020SC Zilog
EZ80F92AZ020.pdf
Виробник: Zilog
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 40 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 128KB FLASH 100LQFP, Packaging: Bag, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, Program Memory Size: 128KB (128K x 8), RAM Size: 8K x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: eZ80, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: I2C, IrDA, SPI, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, WDT, Part Status: Obsolete, Number of I/O: 24, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції EZ80F92AZ020SC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Program Memory Size: 128KB (128K x 8)
RAM Size: 8K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V