Продукція > ZILOG > EZ80F93AZ020EG
EZ80F93AZ020EG
EZ80F93AZ020EG Zilog
ps0153.pdf
Виробник: Zilog
Description: IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Program Memory Size: 64KB (64K x 8)
RAM Size: 4K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V
Connectivity: I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Part Status: Active
Number of I/O: 24
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 124 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, Program Memory Size: 64KB (64K x 8), RAM Size: 4K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: eZ80, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: I2C, IrDA, SPI, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, WDT, Part Status: Active, Number of I/O: 24, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції EZ80F93AZ020EG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZ80F93AZ020EG Виробник : Zilog ps0153.pdf LQFP 100/EZ80F93 FLASH MCU 20MHZ, 64K FLASH, 4K SRAM XTEMP (L/F) EZ80F93
кількість в упаковці: 90 шт
товару немає в наявності
EZ80F93AZ020EG EZ80F93AZ020EG Виробник : ZiLOG Zilog_ps0153-2.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU 20MHz 64K Flash