Продукція > ZILOG > EZ80L92AZ020EG
EZ80L92AZ020EG Zilog
ps0130.pdf
Виробник: Zilog
LQFP 100/EZ80L92 IRDA INFRARED ENCODER / DECODER 20 MHZ XTEMP (L/F) EZ80L92
кількість в упаковці: 90 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT ROMLESS 100LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: eZ80, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: EBI/EMI, I2C, IrDA, SPI, UART/USART, Peripherals: DMA, WDT, Part Status: Not For New Designs, Number of I/O: 24, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції EZ80L92AZ020EG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZ80L92AZ020EG EZ80L92AZ020EG Виробник : Zilog ps0130.pdf Description: IC MCU 8BIT ROMLESS 100LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V
Connectivity: EBI/EMI, I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Peripherals: DMA, WDT
Part Status: Not For New Designs
Number of I/O: 24
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
EZ80L92AZ020EG EZ80L92AZ020EG Виробник : ZiLOG ps0130.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU 50MHz 64Kb Flash