Продукція > ZILOG > EZ80L92AZ050SG
EZ80L92AZ050SG
EZ80L92AZ050SG Zilog
ps0130.pdf
Виробник: Zilog
Description: IC MCU 8BIT ROMLESS 100LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V
Connectivity: EBI/EMI, I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Peripherals: DMA, WDT
Part Status: Not For New Designs
Number of I/O: 24
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2843 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT ROMLESS 100LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 50MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: eZ80, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: EBI/EMI, I2C, IrDA, SPI, UART/USART, Peripherals: DMA, WDT, Part Status: Not For New Designs, Number of I/O: 24, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції EZ80L92AZ050SG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZ80L92AZ050SG Виробник : Zilog ps0130.pdf LQFP 100/EZ80L92IRDA INFRARED ENCODER / DECODER 50 MHZ (L/F) EZ80L92
кількість в упаковці: 90 шт
товару немає в наявності
EZ80L92AZ050SG EZ80L92AZ050SG Виробник : ZiLOG ps0130.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU 50MHz 64Kb Flash