EZA-CT10AAAJ
EZA-CT10AAAJ Panasonic Electronic Components
EZACT%2CDT%2CST%2CSS%2CNT_EZASTB%2CSSB_Rev_Sep_2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FILTER RC 22 OHMS/10PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 12V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Values: R = 22Ohms, C = 10pF
Height: 0.026" (0.65mm)
Filter Order: 1st
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: RC
Resistance - Channel (Ohms): 22
ESD Protection: No
Number of Channels: 4
на замовлення 1028 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER RC 22 OHMS/10PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 12V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Values: R = 22Ohms, C = 10pF, Height: 0.026" (0.65mm), Filter Order: 1st, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: RC, Resistance - Channel (Ohms): 22, ESD Protection: No, Number of Channels: 4.
Інші пропозиції EZA-CT10AAAJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 12V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: R = 22Ohms, C = 10pF
Height: 0.026" (0.65mm)