Продукція > EZA > EZADT12AAAJ
EZADT12AAAJ
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис EZADT12AAAJ
Description: FILTER RC(PI) 22 OHMS/47PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 12V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Values: R = 22Ohms, C = 47pF, Height: 0.033" (0.85mm), Filter Order: 1st, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: RC (Pi), Resistance - Channel (Ohms): 22, ESD Protection: No, Number of Channels: 4.
Інші пропозиції EZADT12AAAJ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 12V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Values: R = 22Ohms, C = 47pF
Height: 0.033" (0.85mm)