Продукція > EZA > EZADT63AAAJ
EZADT63AAAJ
Виробник:
на замовлення 45980 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис EZADT63AAAJ
Description: FILTER RC(PI) 1 KOHM/100PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 12V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Values: R = 1kOhms, C = 100pF, Height: 0.033" (0.85mm), Filter Order: 1st, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: RC (Pi), Resistance - Channel (Ohms): 1k, ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 4.
Інші пропозиції EZADT63AAAJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 12V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Values: R = 1kOhms, C = 100pF
Height: 0.033" (0.85mm)