Продукція > EZA > EZANPE221M
EZANPE221M
Виробник:
на замовлення 42900 шт:
Написати відгук
Технічний опис EZANPE221M
Description: CAP ARRAY 220PF 25V E 2512, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Bussed, Capacitance: 220pF, Package / Case: 2512 (6431 Metric), Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Voltage - Rated: 25 V, Number of Capacitors: 8.
Інші пропозиції EZANPE221M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZA-NPE221M EZA-NPE221M Виробник : Panasonic Electronic Components EZANP%20Series.pdf Description: CAP ARRAY 220PF 25V E 2512
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 220pF
Package / Case: 2512 (6431 Metric)
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Voltage - Rated: 25 V