Продукція > PANASONIC > EZJ-P0V101BM
EZJ-P0V101BM
EZJ-P0V101BM Panasonic
AWC0000C52-1099100.pdf
Виробник: Panasonic
Varistors 0402 30VDC 10pF AEC-Q200
на замовлення 7484 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 100V 10PF 0402.
Інші пропозиції EZJ-P0V101BM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZJ-P0V101BM Виробник : Panasonic Electronic Components 1659 Description: VARISTOR 100V 10PF 0402