Продукція > PANASONIC > EZJ-P0V120JM
EZJ-P0V120JM
EZJ-P0V120JM Panasonic
1659
Виробник: Panasonic
Varistors 0402 7.5VDC 220pF AEC-Q200
на замовлення 138133 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZJ-P0V120JM EZJ-P0V120JM Виробник : Panasonic Electronic Components 1659 Description: VARISTOR 12V 10A 0402
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11