EZJ-P1V120KA
EZJ-P1V120KA Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 12V 330PF 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 13.2 V
Varistor Voltage (Min): 10.8 V
Varistor Voltage (Typ): 12 V
Maximum DC Volts: 6.7 V
Capacitance @ Frequency: 250 pF @ 1 MHz
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 12V 330PF 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 13.2 V, Varistor Voltage (Min): 10.8 V, Varistor Voltage (Typ): 12 V, Maximum DC Volts: 6.7 V, Capacitance @ Frequency: 250 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZJ-P1V120KA EZJ-P1V120KA Виробник : Panasonic 1691 Varistors 0603 6.7VDC 330pF 1mA 12V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
EZJ-P1V120KA EZJ-P1V120KA Виробник : Panasonic Electronic Components 1691 Description: VARISTOR 12V 330PF 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 20 A
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 13.2 V
Varistor Voltage (Min): 10.8 V
Varistor Voltage (Typ): 12 V
Maximum DC Volts: 6.7 V