Продукція > PANASONIC > EZJ-P1V330GA
EZJ-P1V330GA
EZJ-P1V330GA Panasonic
AWC0000C55.pdf
Виробник: Panasonic
Varistors Multilayer Varistor33V 100pFmax. 0603 inch
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 33V 20A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 10 A, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 39.6 V, Varistor Voltage (Min): 29.4 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum DC Volts: 25 V, Capacitance @ Frequency: 85 pF @ 1 MHz.
Інші пропозиції EZJ-P1V330GA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZJ-P1V330GA EZJ-P1V330GA Виробник : Panasonic Electronic Components AWC0000C55.pdf Description: VARISTOR 33V 20A 0603
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 10 A
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 39.6 V
Varistor Voltage (Min): 29.4 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum DC Volts: 25 V
Capacitance @ Frequency: 85 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Current - Surge: 10 A
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 39.6 V
Varistor Voltage (Min): 29.4 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum DC Volts: 25 V