Продукція > PANASONIC > EZJ-P1V120KM
EZJ-P1V120KM
EZJ-P1V120KM PANASONIC
3207865.pdf
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - EZJ-P1V120KM - VARISTOR, AEC-Q200, MLV, 0603
tariffCode: 85334090
rohsCompliant: YES
Varistor: Multilayer Varistor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 0603 [1608 Metric]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 7.5V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: -
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200
Spitzenenergie (10/1000us): -
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 20A
Produktpalette: EZJP-M Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 150°C
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 3419 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 117
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - EZJP1V120KM - TVS-Varistor, 7.5 V, EZJP-M Series, 0603 [Metrisch 1608], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334090, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 0603 [Metrisch 1608], isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 7.5V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: -, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200, Spitzenenergie (10/1000us): -, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 20A, Produktpalette: EZJP-M Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZJP1V120KM EZJP1V120KM Виробник : PANASONIC 3972389.pdf Description: PANASONIC - EZJP1V120KM - TVS-Varistor, 7.5 V, EZJP-M Series, 0603 [Metrisch 1608], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334090
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 0603 [Metrisch 1608]
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 7.5V
euEccn: NLR
Spitzenenergie (10/1000us): -
Produktpalette: EZJP-M Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 93
EZJ-P1V120KM EZJ-P1V120KM Виробник : Panasonic AWC0000C52-1099100.pdf Varistors 0603 7.5VDC 330pF AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 12
EZJ-P1V120KM EZJ-P1V120KM Виробник : Panasonic Electronic Components 1659 Description: VARISTOR 12V 20A 0603
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 13.2 V
Varistor Voltage (Min): 10.8 V
Varistor Voltage (Typ): 12 V
Maximum DC Volts: 7.5 V
Capacitance @ Frequency: 250 pF @ 1 MHz
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 9
Current - Surge: 20 A
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 13.2 V
Varistor Voltage (Min): 10.8 V
Varistor Voltage (Typ): 12 V
Maximum DC Volts: 7.5 V