EZJP1V420FM
EZJP1V420FM PANASONIC
2820791.pdf
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - EZJP1V420FM - TVS-Varistor, 30 V, EZJP, 0603 [Metrisch 1608], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85363010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 30V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: -
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200
Spitzenenergie (10/1000us): -
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 8A
Produktpalette: EZJP
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3540 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - EZJP1V420FM - TVS-Varistor, 30 V, EZJP, 0603 [Metrisch 1608], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85363010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 30V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: -, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200, Spitzenenergie (10/1000us): -, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 8A, Produktpalette: EZJP, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZJ-P1V420FM EZJ-P1V420FM Виробник : Panasonic AWC0000C52.pdf Varistors 0603 30volts 68pF VV=42volts AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
EZJ-P1V420FM Виробник : Panasonic Electronic Components AWC0000C52.pdf Description: VARISTOR 42V 8A 0603
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 8 A
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 46.2 V
Varistor Voltage (Min): 37.8 V
Varistor Voltage (Typ): 42 V
Maximum DC Volts: 30 V
Capacitance @ Frequency: 55 pF @ 1 MHz
Current - Surge: 8 A
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 46.2 V
Varistor Voltage (Min): 37.8 V
Varistor Voltage (Typ): 42 V
Maximum DC Volts: 30 V