EZP-E50156LTA
EZP-E50156LTA Panasonic Electronic Components
ABD0000C200.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 15UF 10% 500VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 500V
Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm)
Capacitance: 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 14.8 mOhms
Size / Dimension: 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm)
на замовлення 303 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 15UF 10% 500VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 500V, Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm), Capacitance: 15 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 14.8 mOhms, Size / Dimension: 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-E50156LTA EZP-E50156LTA Виробник : Panasonic ABD0000C200.pdf Film Capacitors 500VDC 15uF 10% MPP L/S=37.5mm