Продукція > PANASONIC > EZP-E50906MTA
EZP-E50906MTA
EZP-E50906MTA Panasonic
abd0000c200.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Film 90uF 500V PP 10%( 57.5 X 35 X 56mm) Plastic Rectangular Can 52.5mm 0.0051 Ohm 85°C Ammo
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EZP-E50906MTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-E50906MTA EZP-E50906MTA Виробник : Panasonic Electronic Components ABD0000C200.pdf Description: CAP FILM 90UF 10% 500VDC RADIAL
на замовлення 34 шт:
EZP-E50906MTA EZP-E50906MTA Виробник : Panasonic abd0000c200.pdf Cap Film 90uF 500V PP 10%( 57.5 X 35 X 56mm) Plastic Rectangular Can 52.5mm 0.0051 Ohm 85°C Ammo
товару немає в наявності
EZP-E50906MTA EZP-E50906MTA Виробник : Panasonic ABD0000C200.pdf Film Capacitors 500VDC 90uF 10% MPP L/S=52.5mm