EZP-E57126LTB
EZP-E57126LTB Panasonic Electronic Components
ABD0000C239.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 12UF 15% 575VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Features: Low ESR
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 575V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 12 µF
Size / Dimension: 1.634" L x 0.965" W (41.50mm x 24.50mm)
на замовлення 643 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 12UF 15% 575VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Features: Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 575V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 12 µF, Size / Dimension: 1.634" L x 0.965" W (41.50mm x 24.50mm).
Інші пропозиції EZP-E57126LTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-E57126LTB EZP-E57126LTB Виробник : Panasonic ABD0000C239-1154825.pdf Film Capacitors 575VDC 12uF 20% MPP L/S=37.5mm