EZP-E80556MTA
EZP-E80556MTA Panasonic Electronic Components
ABD0000C200.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 55UF 10% 800VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 55 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.9 MOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 55UF 10% 800VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 55 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.9 MOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).
Інші пропозиції EZP-E80556MTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-E80556MTA EZP-E80556MTA Виробник : Panasonic ABD0000C200-1275469.pdf Film Capacitors 800VDC 55uF 10% MPP L/S=52.5mm