Продукція > PANASONIC > EZP-Q33126MTA
EZP-Q33126MTA
EZP-Q33126MTA Panasonic
ABD0000C242-1109630.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 330VAC 12uF 5% 10mOhm 4Pin
на замовлення 61 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 12UF 5% 330VAC RADIAL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q33126MTA EZP-Q33126MTA Виробник : Panasonic Electronic Components 806 Description: CAP FILM 12UF 5% 330VAC RADIAL