EZP-Q38106LTB
EZP-Q38106LTB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 10UF 5% 380VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 380V
Height - Seated (Max): 1.594" (40.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 13.3 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 0.984" W (57.50mm x 25.00mm)
на замовлення 570 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 10UF 5% 380VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 380V, Height - Seated (Max): 1.594" (40.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 13.3 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 0.984" W (57.50mm x 25.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38106LTB EZP-Q38106LTB Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor Film Leaded (EZP-Q Series Film) 013120.pdf Film Capacitors 380VAC 10uF 5% Straight Lead