Продукція > PANASONIC > EZP-Q38186MTA
EZP-Q38186MTA
EZP-Q38186MTA Panasonic
Panasonic_Capacitor_Film_Leaded_(EZP-Q_Series_Film-1853717.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 380VAC 18uF 5% Straight Lead
на замовлення 193 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 18UF 5% 380VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 380V, Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 18 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.1 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38186MTA EZP-Q38186MTA Виробник : Panasonic Electronic Components 806 Description: CAP FILM 18UF 5% 380VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: Long Life, Low ESR
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 380V
Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 18 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.1 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)