Продукція > PANASONIC > EZP-Q38206MTA
EZP-Q38206MTA
EZP-Q38206MTA Panasonic
Panasonic_Capacitor_Film_Leaded_(EZP-Q_Series_Film-1853717.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 380VAC 20uF 5% Straight Lead
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38206MTA EZP-Q38206MTA Виробник : Panasonic Electronic Components 806 Description: CAP FILM 20UF 5% 380VAC RADIAL