EZP-Q38355LTA
EZP-Q38355LTA Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 3.5UF 5% 380VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: Long Life, Low ESR
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 380V
Height - Seated (Max): 1.713" (43.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.5 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 20.9 mOhms
Size / Dimension: 1.614" L x 0.669" W (41.00mm x 17.00mm)
на замовлення 297 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 3.5UF 5% 380VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 380V, Height - Seated (Max): 1.713" (43.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.5 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 20.9 mOhms, Size / Dimension: 1.614" L x 0.669" W (41.00mm x 17.00mm).
Інші пропозиції EZP-Q38355LTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38355LTA EZP-Q38355LTA Виробник : Panasonic ABD0000C242-1109630.pdf Film Capacitors 380VAC 3.5uF 5% 20.9mOhm 2Pin