Продукція > PANASONIC > EZP-Q38505LTA
EZP-Q38505LTA
EZP-Q38505LTA Panasonic
806
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 380VAC 5uF 5% 15.1mOhm 2Pin
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 5UF 5% 380VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 380V, Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 5 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 15.1 mOhms, Size / Dimension: 1.614" L x 0.866" W (41.00mm x 22.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38505LTA EZP-Q38505LTA Виробник : Panasonic Electronic Components 806 Description: CAP FILM 5UF 5% 380VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: Long Life, Low ESR
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 380V
Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 15.1 mOhms
Size / Dimension: 1.614" L x 0.866" W (41.00mm x 22.00mm)
на замовлення 94 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
EZP-Q38505LTA EZP-Q38505LTA Виробник : Panasonic abd0000c242.pdf Cap Film 5uF 380VAC PP 5% (41.5 X 22 X 36mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.0151 Ohm 105°C Bulk