Продукція > PANASONIC > EZP-Q38755LTA
EZP-Q38755LTA
EZP-Q38755LTA Panasonic
ABD0000C242-1109630.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 380VAC 7.5uF 5% 11.8mOhm 2Pin
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38755LTA EZP-Q38755LTA Виробник : Panasonic Electronic Components 806 Description: CAP FILM 7.5UF 5% 380VAC RADIAL