Продукція > PANASONIC > EZP-Q60685MTA
EZP-Q60685MTA
EZP-Q60685MTA Panasonic
ABD0000C242-1109630.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 600VAC 6.8uF 10% STR LS=52.5mm 4-Pin
на замовлення 197 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 600VAC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 600V, Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm), Capacitance: 6.8 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.9 MOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q60685MTA EZP-Q60685MTA Виробник : Panasonic Electronic Components 806 Description: CAP FILM 6.8UF 10% 600VAC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 600V
Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm)
Capacitance: 6.8 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.9 MOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)