Продукція > PANASONIC > EZP-V1B106MTB
EZP-V1B106MTB
EZP-V1B106MTB Panasonic
RDL0000C251-1772694.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1100VDC 10uF 10% 12.7mOhm 4Pin
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V1B106MTB EZP-V1B106MTB Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 10UF 10% 1100V RADIAL