Продукція > PANASONIC > EZP-V1B156MTB
EZP-V1B156MTB
EZP-V1B156MTB Panasonic
RDL0000C251-1772694.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1100VDC 15uF 10% 10.4mOhm 4Pin
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук