EZP-V1B156MTS
EZP-V1B156MTS Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 15UF 10% 1100V RADIAL
на замовлення 142 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1100VDC 15uF 10% 4Pin AEC-Q200.
Інші пропозиції EZP-V1B156MTS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V1B156MTS EZP-V1B156MTS Виробник : Panasonic RDL0000C251-1772694.pdf Film Capacitors 1100VDC 15uF 10% 4Pin AEC-Q200