Продукція > PANASONIC > EZP-V1B156MTT
EZP-V1B156MTT
EZP-V1B156MTT Panasonic
RDL0000C251-1772694.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1100VDC 15uF 10% 4Pin AEC-Q200
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук