Продукція > PANASONIC > EZP-V1B186MTB
EZP-V1B186MTB
EZP-V1B186MTB Panasonic
8725
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1100VDC 18uF 10% 8.5mOhm 4Pin
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V1B186MTB EZP-V1B186MTB Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 18UF 10% 1100V RADIAL