Продукція > PANASONIC > EZP-V1B206MTS
EZP-V1B206MTS
EZP-V1B206MTS Panasonic
RDL0000C251-1772694.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1100VDC 20uF 10% 4Pin AEC-Q200
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V1B206MTS EZP-V1B206MTS Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 20UF 10% 1100V RADIAL