EZP-V1B356MTC
EZP-V1B356MTC Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 35UF 10% 1100V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 35 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 9.2 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 35UF 10% 1100V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 35 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 9.2 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V1B356MTC EZP-V1B356MTC Виробник : Panasonic RDL0000C251-1772694.pdf Film Capacitors 1100VDC 35uF 10% 9.2mOhm 4Pin