EZP-V1B405LTB
EZP-V1B405LTB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 4UF 10% 1100V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life, Low ESR
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Capacitance: 4 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 23.5 mOhms
Size / Dimension: 1.614" L x 0.591" W (41.00mm x 15.00mm)
на замовлення 300 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 4UF 10% 1100V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Capacitance: 4 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 23.5 mOhms, Size / Dimension: 1.614" L x 0.591" W (41.00mm x 15.00mm).
Інші пропозиції EZP-V1B405LTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V1B405LTB EZP-V1B405LTB Виробник : Panasonic RDL0000C251-1772694.pdf Film Capacitors 1100VDC 4uF 10% 23.5mOhm 2Pin