Продукція > PANASONIC > EZP-V1B505LTB
EZP-V1B505LTB
EZP-V1B505LTB Panasonic
8725
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1100VDC 5uF 10% 20.4mOhm 2Pin
на замовлення 228 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 5UF 10% 1100V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 1.398" (35.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 5 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 20.4 mOhms, Size / Dimension: 1.614" L x 0.669" W (41.00mm x 17.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V1B505LTB EZP-V1B505LTB Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 5UF 10% 1100V RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 1.398" (35.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 20.4 mOhms
Size / Dimension: 1.614" L x 0.669" W (41.00mm x 17.00mm)