EZP-V1B705MTB
EZP-V1B705MTB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 7UF 10% 1100V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: Long Life, Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 15.5 mOhms
Size / Dimension: 1.614" L x 0.866" W (41.00mm x 22.00mm)
на замовлення 143 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 7UF 10% 1100V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 7 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 15.5 mOhms, Size / Dimension: 1.614" L x 0.866" W (41.00mm x 22.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V1B705MTB EZP-V1B705MTB Виробник : Panasonic RDL0000C251-1772694.pdf Film Capacitors 1100VDC 7uF 10% 15.5mOhm 4Pin