Продукція > PANASONIC > EZP-V60606MTB
EZP-V60606MTB
EZP-V60606MTB Panasonic
RDL0000C251-1772694.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 600VDC 60uF 10% 4.1mOhm 4Pin
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції EZP-V60606MTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V60606MTB EZP-V60606MTB Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 60UF 10% 600V RADIAL