Продукція > PANASONIC > EZP-V60606MTS
EZP-V60606MTS
EZP-V60606MTS Panasonic
RDL0000C251-1772694.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 600VDC 60uF 10% 4Pin AEC-Q200
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V60606MTS EZP-V60606MTS Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 60UF 10% 600V RADIAL