EZP-V60706MTB
EZP-V60706MTB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 70UF 10% 600V RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 2.106" (53.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 70 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.6 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.496" W (42.00mm x 38.00mm)
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 70UF 10% 600V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 2.106" (53.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 70 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.6 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.496" W (42.00mm x 38.00mm).
Інші пропозиції EZP-V60706MTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V60706MTB EZP-V60706MTB Виробник : Panasonic RDL0000C251-1772694.pdf Film Capacitors 600VDC 70uF 10% 3.6mOhm 4Pin