Продукція > PANASONIC > EZP-V60756MTT
EZP-V60756MTT
EZP-V60756MTT Panasonic
RDL0000C251-1772694.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 600VDC 75uF 10% 4Pin AEC-Q200
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V60756MTT EZP-V60756MTT Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 75UF 10% 600V RADIAL