Продукція > PANASONIC > EZP-V60806MTT
EZP-V60806MTT
EZP-V60806MTT Panasonic
8725
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 600VDC 80uF 10% 4Pin AEC-Q200
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 80UF 10% 600V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 2.323" (59.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 80 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.9 MOhms, Size / Dimension: 1.614" L x 1.693" W (41.00mm x 43.00mm).
Інші пропозиції EZP-V60806MTT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V60806MTT EZP-V60806MTT Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 80UF 10% 600V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: Long Life, Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 2.323" (59.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 80 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.9 MOhms
Size / Dimension: 1.614" L x 1.693" W (41.00mm x 43.00mm)