EZP-V60856MTC
EZP-V60856MTC Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 85UF 10% 600V RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 85 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.6 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 85UF 10% 600V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 85 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.6 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V60856MTC EZP-V60856MTC Виробник : Panasonic RDL0000C251-1772694.pdf Film Capacitors 600VDC 85uF 10% 4.6mOhm 4Pin