EZP-V60956MTC
EZP-V60956MTC Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 95UF 10% 600V RADIAL
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Film Capacitors 600VDC 95uF 10% 5.2mOhm 4Pin.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V60956MTC EZP-V60956MTC Виробник : Panasonic RDL0000C251-1772694.pdf Film Capacitors 600VDC 95uF 10% 5.2mOhm 4Pin