Продукція > PANASONIC > EZP-V80126LTT
EZP-V80126LTT
EZP-V80126LTT Panasonic
RDL0000C251-1772694.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 800VDC 12uF 10% 2Pin AEC-Q200
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-V80126LTT EZP-V80126LTT Виробник : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 12UF 10% 800V RADIAL